ZABIEGI NA CIAŁO

THERMOGENIQUE

To zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, gwarantujący ujędrnienie i utratę centymetrów w obwodach ciała już po pierwszyej wizycie - zmniejszenie obrzęków, redukcję cellulitu, wygładzenie skóry.

Oparty jest na:

  • dokładnych pomiarach poszczególnych obszarów ciała,
  • innowacyjnych składnikach aktywnych,
  • specjalnie dobranych preparatach,
  • efekcie termogenicznym,
  • firmowym masażu kształtującym sylwetkę.
Etapy zabiegu

Gest pierwszy - Dokonujemy dokładnych pomiarów punktów na ciele i zapisujemy je zgodnie z kartą Klienta.

Gest drugi - Aktywne uderzenie termogeniczne - Na partie objęte zabiegiem nakładamy ampułkę V-slim, koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący ciało. Następnie nakładamy termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Gest trzeci - Wzmocnienie termogeniczne i detoks - Na partie ciała objęte zabiegiem nakładamy folię na około 35-40 min. dla wzmocnienia efektu.

Gest czwarty - Masaż firmowy Thermogen Body Shape Extreme Massage - Po zdjęciu folii wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Po wykonaniu drenażu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu THERMOGEN Body Shape Extreme Massage. Techniki wykorzystywane w masażu antycellulitowym skupiają się głównie na newralgicznych częściach ciała (brzuch, uda, pośladki). Komórki tłuszczowe zostają rozbite, a zalegające toksyny odprowadzane są z organizmu poprzez pobudzenie układu limfatycznego. Masaż antycellulitpwy rozbija tkankę tłuszczową na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm łatwiej je metabolizuje.

Gest piąty - Pomiary końcowe.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Usuwanie cellulitu bańką chińską przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. To dla tego masaż bańką chińską jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, których celem jest zwalczanie cellulitu, zarówno tłuszczowego jak i wodnego.

Masaż bańką chińską jest oparty na zasadach starożytnej medycyny chińskiej i polega na wykorzystaniu ciśnienia. Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, masaż poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza tym samym proces lipolizy. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz usuwa toksyny z organizmu, które są główną przyczyną skórki pomarańczowej. W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako zabieg antycelulitowy, lecz także ujędrniający i modelujący sylwetkę.

Jak wygląda masaż bańką chińską

Pierwszym etapem antycellulitowego masażu bańką chińską jest natłuszczenie skóry oliwką która ułatwia przesuwanie gumowych baniek. W trakcie zabiegu są używane największe bańki, przeznaczone do masażu ud czy pośladków, czyli miejsc dotkniętych cellulitem. Bańka aplikowana jest na skórze po wcześniejszym wyciśnięciu z niej powietrza. Dzięki temu wytwarza się w niej podciśnienie, które powoduje zassanie fałdów skóry dotkniętych pomarańczową skórką i tkanek leżących pod nią do wnętrza bańki. Następnie masażysta wykonuje na przemian długie pociągnięcia bańką po skórze i ruchy okrężne w kierunku węzłów chłonnych, które nie trwają nie dłużej niż 3 min (zazwyczaj do wystąpienie zasinienia). W ten sposób następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, polepszenie ukrwienia skóry, dotlenienie i przyspieszenie wchłaniania substancji czynnych zawartych w specjalnie skomponowanej oliwce, którą masażysta nakłada na skórę przed, w trakcie, jak i również po zabiegu. Pobudzenie w trakcie masażu krążenia krwi płynów ustrojowych wspomaga wydalanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn, które są główną przyczyną cellulitu. W celu uzyskania jak najlepszych efektów, masaż należy wykonać w serii 10-12 zabiegów, nie rzadziej niż co 3 dni.

CENA ZABIEGU
  • Zabieg termogeniczny - 150 zł
  • Masaż antycellulitowy bańką chińską (łydki, uda, pośladki, brzuch) - 100 zł

GABINET KOSMETOLOGII
Joanny Łopacińskiej-Strzyż

Wrocław, ul. Czarnieckiego 9

tel. 606 32 33 01

Zapraszamy od poniedziałku do piątku - godz. 9.00 - 19.00. W soboty - po wcześniejszym umówieniu się.