ZABIEGI DERMOKOSMETYCZNE

Sang de Dragon - Smocza Krew

Przeciwzmarszkowa linia rozświetlająca do pielęgnacji skóry z przebarwieniami, plamami pigmentacyjnymi i plamami wieku dojrzałego. Zabieg polecany jest dla osób, które mają problemy z przebarwieniami, niewielkimi zmarszczkami i ciemniejszą okolicą oczu oraz szarą i suchą skórą pozbawioną blasku. "Smocza Krew" swoją nazwę zawdzięcza intensywnej czerwonej barwie, a pozyskiwany jest z drzewa Croton lechleri poprzez nacięcie jego kory. Posiada on właściwości przyspieszające procesy gojenia się ran. Jest to potężny regenerator komórek skóry oraz stymulator elastyny i kolagenu. "Smocza Krew" zwiększa o 40% liczbę fibroblastów w skórze. Jest to również niezwykły antyoksydant.

Venin de Serpent - Siła Jadu Węża. Alternatywa dla Botoxu

Nowy, nieinwazyjny zabieg wykorzystujący działanie peptydu jadu węża, komórek macierzystych oraz innowacyjnych składników aktywnych. Zabieg ma udowodnione działanie w wygładzaniu i zapobieganiu powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczów mięśni. Tuż po całkowitym wchłonięciu następuje widoczne zmniejszenie zmarszczek o 36%, natomiast po 2 godzinach działanie jest maksymalne - redukcja wzrasta nawet o 82%. Cząsteczka Syn-Ake pozwala zrelaksować się twarzy bez utraty zdolności do wyrażania siebie. Jest to nowatorski zabieg działający mocno wygładzająco na zmarszczki i mocno liftingujący.

D’escargot Extriait - Sekret Ślimaka

Zabieg silnie regenerujący, powodujący odbudowę i odżywienie skóry oraz jej wygładzenie. Sekret Ślimaka to idealny zabieg dla skóry odwodnionej i podrażnionej. Niezastąpiony przy skórach atopowych czy bardzo wrażliwych. Skuteczność śluzu odkryto w Południowej Ameryce gdzie naukowcy zaobserwowali, że wśród pracowników winiarni zbieranie ślimaków nadzwyczajnie wygładziło ich dłonie. Zadrapania i rany goiły się szybciej bez pozostawienia śladów i blizn. Ekstrakt ze śluzu ślimaka pomaga redukować występowanie trądziku, śladów po trądziku, plamek, przebarwień oraz blizn. Poprawia wygląd szarej skóry, intensywnie nawilża i mocno regeneruje każdy rodzaj skóry

Hialuron+R Ultralift

Ultranawilżający i liftingujący zabieg z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi. Zabieg z zastosowaniem nisko- i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego w jednym koktajlu zabiegowym. Wykorzystując bogactwo właściwości dwóch rodzajów kwasu hialuronowego, działa na wielu poziomach skóry. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika przez warstwę rogową naskórka docierając głęboko do zmarszczek w najgłębszych partiach skóry. Wysokocząsteczkowy tworzy na powierzchni skóry naturalny film ochronny. Efekty zabiegu to: intensywne nawilżenie i nawodnienie, intensywna regeneracja, odbudowa, ochrona przed utratą wody w skórze, nawilżenie bez efektu przetłuszczenia, wygładzanie zmarszczek, poprawa owalu twarzy, poprawa kolorytu skóry, lifting.

Laser IQ - Moc Lasera

Rytuał kojący dla skór naczyniowych delikatnych, wrażliwych i nadreaktywnych. Zabieg dla skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem, również w fazie aktywnej. Działa kojąco, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia oraz intensywnie nawilża. Uszczelnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich widoczność.

Reti Fusion Therapy - Złoty standard odmładzania

Kompleksowe odmładzanie i pielęgnacja skóry dojrzałej. Retinol o stężeniu 0,3%, kwas ferulowy oraz witaminy E i C to gwarancja zwalczania wszystkich oznak starzenia skóry.

Wskazania: przebarwienia, fotostarzenie, zmarszczki, profilaktyka przeciwstarzeniowa

PRP-like Therapy - Terapia totalnie odmładzająca i przebudowująca skórę

Inspirowana medycyną regeneracyjną terapia PRP-like z efektem plasma-lift to bezinwazyjna alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Opiera się na działaniu peptydów W3 Peptide i GHK-CU, które modelują skórę i przywracają jej młodość. To terapia uderzeniowa do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej z fotoagingiem, w ramach profilaktyki anti-aging czy po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji. Daje spektakularne efekty w połączeniu z pozostałymi liniami MD ESTETIK.

Wskazania: skóra wymagająca szybkiej i totalnej regeneracji, z objawami starzenia się o różnym stopniu nasilenia, z utratą gęstości skóry, zabiegi PRP-like, terapie podtrzymujące efekty zabiegów dermo estetycznych, terapie trychologiczne, profilaktyka antiaging.

Carbo Therapy - Korekta owalu twarzy w strefie "V"

Autorska terapia z efektem karboksyterapi łączy w sobie aktywną formę kwasu ksymenynowego, argininę oraz remodelujący peptyd. Kwas ksymenynowy oraz arginina poprawiają mikrokrążenie, zwiększają dotlenienie skóry i jej odżywienie. Stymulują i remodelują tkankę, przywracają jej właściwą rzeźbę, jędrność oraz elastyczność. Wzmocnienie efektu ich działania zapewnia specjalny peptyd o właściwościach odbudowujących i poprawiających owal twarzy w strefie "V". Jest to doskonała bezinwazyjna alternatywna dla nici liftingujących.

Wskazania: skóra wymagająca odżywienia, szara zmęczona i zestresowana, z pierwszymi oznakami starzenia, utrata elastyczności i jędrności, z zaburzeniami na linii żuchwy i podwójnym podbródkiem, cellulit i lokalne depozyty tkanki tłuszczowej, preparaty - suporty podczas i po zabiegach karboksyterapi, pielęgnacja domowa po zabiegach karboksyterapi.

Bo2LOOK THERAPY - Rewolucja w redukcji zmarszczek mimicznych

Rewolucyjna dermoestetyczna terapia z opatentowanym neuropeptydem XEP-018, który w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Jego działanie opera się na relaksacji mięśni twarzy odpowiadających za powstawanie tzw. zmarszczek ekspresyjnych. Jest to terapia bezpieczna, nieinwazyjna, gwarantująca efekty "botox like" oraz bardzo naturalny wygląd bez potrzeby iniekcji.

Wskazania: niwelowanie zmarszczek mimicznych, profilaktyka powstawania zmarszczek mimicznych.

Substancje aktywne - XEP-018 - opatentowany neuropeptyd, nieinwazyjna alternatywa dla botoksu, relaksuje mięśnie twarzy, redukuje widoczność zmarszczek mimicznych.

Biomimetic Peptide Therapy - Odzyskana młodość

Biomimetyczna terapia oparta na rewolucyjnym peptydzie PROGELINIE i aminokwasie ADIPOFIIL, aktywnie przeciwdziała oraz redukuje oznaki starzenia się. Specjalne produkty napinające na bazie polimerów i czystego kwasu hialuronowego, pozwalają uzyskać błyskawiczne efekty liftingujące oraz wypełniające zmarszczki.

Wskazania: utrata jędrności, zaburzenie owalu twarzy, zmarszczki i bruzdy, opadające powieki.

Reti Fusion Therapy - Dermoestetyczna retibrazja

Multiaktywny zestaw RETI FUSION PEEL opiera się na kompleksowym działaniu stabilnego 5% retinolu w połączeniu z 10% witaminą C i 30% kompleksem antyoksydantów. Fuzja wysokich stężeń składników aktywnych gwarantuje wszechstronne działanie odmładzające oraz korygujące niedoskonałości skóry.

Wskazania: przebarwienia, melasma, ostuda, trądzik, fotostarzenie, blizny potrądzikowe, rozszerzone ujścia, gruczołów łojowych, łojotok, zmarszczki, wiotkość skóry, roztępy.

CENNIK ZABIEGÓW
 • Sang de Dragon - Smocza Krew - 150 zł
 • Venin de Serpent - Siła jadu węża - 160 zł
 • D’escargot Extriait - Sekret Ślimaka - 150 zł
 • Hialuron+R Ultralift - 150 zł
 • Laser IQ - Moc Lasera - 150 zł
 • Reti Fusion Therapy - 160 zł
 • PRP-like Therapy - 160 zł
 • Carbo Therapy - 160 zł
 • Bo2Look Therapy - 190 zł
 • Biomimetic Peptide Therapy - 160 zł
 • Reti Fusion Therapy - 200 zł
Mikrodrmabrazja
 • ampułka, maska - 120 zł
 • ampułka, maska + masaż - 140 zł
 • ampułka, peeling kawitacyjny + mezoterapia bezigłowa + masaż i maska - 170 zł
 • mikrodermabrazja + mezoterapia frakcyjna - 200 zł
 • mikrodermabrazja + RF - 220 zł
 • mikrodermabrazja + AHA -250 zł
Peeling kawitacyjny
 • ampułka, maska - 100 zł
 • ampułka, maska + masaż - 140 zł
Elektrokoagulacja
 • usuwanie popękanych naczynek - od 60 zł
Oczyszczanie manualne
 • podstawowe - 120 zł
 • oczyszczanie + mikrodermabrazja - 170 zł
 • oczyszczanie + peeling kawitacyjny - 150 zł
 • oczyszczanie + zabieg kwasowy - 250 zł

GABINET KOSMETOLOGII
Joanny Łopacińskiej-Strzyż

Wrocław, ul. Czarnieckiego 9

tel. 606 32 33 01

Zapraszamy od poniedziałku do piątku - godz. 9.00 - 19.00. W soboty - po wcześniejszym umówieniu się.