GABINET

Zapraszamy Państwa do gabinetu kosmetologii profesjonalnej i masażu. Jest on wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę medyczną, dzięki której możemy przeprowadzać skuteczne zabiegi poprawiające wygląd skóry. Oparte są na wiodących technologiach, najnowszej wiedzy i dają spektakularne, długofalowe efekty. Są to min. HIFU, RF mikroigłowy, wolumetryczny lifting (RF), infuzja tlenowa, oczyszczanie wodorowe, ultra mikroprądy jonowe, Micro Electricity - mikroprądy do stymulacji kolagenu, Kamień Jadeitowy.

Stale podnosimy swoje umiejętności zawodowe biorąc udział w branżowych szkoleniach i kursach, wprowadzając nowinki w dziedzinie kosmetologii. Nasza praca to pasja, którą rozwijamy od blisko 20 lat.

Salon „Beauté Cachée” jest miejscem oferującym kameralną ciepłą i przyjazną atmosferę. Z dala od codziennego zgiełku, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, w poczuciu bezpieczeństwa możecie Państwo poddać się profesjonalnym zabiegom. Wszystkie nasze działania o charakterze medycznym są prowadzone adekwatnie do stanu skóry i zdiagnozowanych problemów. Dobieramy indywidualnie procedury zabiegowe podczas konsultacji, kwalifikując do odpowiednio dobranych zabiegów przy użyciu aparatury medycznej, aby efekty zabiegów były spektakularne i zadowalające.

Korzystając z naszych usług jesteście Państwo w dobrych rękach profesjonalistów, których wiedza jest poparta licznymi certyfikatami szkoleniowymi i dyplomami.

Serdecznie zapraszamy

U nas jesteście w dobrych rękach!

Joanna Łopacińska-Strzyż

Kosmetologia to moja pasja. Zajmuję się nią od 20 lat, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Biorę udział na bieżąco w branżowych szkoleniach, w których doskonalę swoje umiejętności zawodowe oraz wprowadzam do gabinetu nowości w dziedzinie kosmetologii, stosując najnowocześniejszą aparaturę medyczną.

Specjalizuję się w zabiegach High-Tech. Procedury, które są zastosowane w tych zabiegach są bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Pozwalają na uzyskanie lepszych, trwalszych i bardziej spektakularnych efektów.

W kosmetologii umiejętnie łączę zabiegi aparaturowe tj. Hifu ,RF mikroigłowy, fale radiowe wolumetryczne, mikroprądy jonowe oraz wiele innych metod. Uzyskuję dzięki nim bardzo dobre efekty bez konieczności stosowania zabiegów inwazyjnych. Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, dobierając najlepszą terapię. Stosuję holistyczne podejście do Klientki, traktując człowieka jako integralną całość, a nie jedynie wycinek wymagający szczególnej uwagi. Uważam, że tylko całościowe spojrzenie na problem może dać zadowalający efekt. Dlatego przyjmując Panie w gabinecie staram się poznać Wasze nawyki, tryb życia, sposób odżywiania się, choroby współistniejące i na podstawie całościowej wiedzy dobieram odpowiednią terapię.

Jacek Strzyż

Nazywam się Jacek Strzyż. Masażem zajmuję się od 6 lat. Specjalizuję się w masażach leczniczych, klasycznych i rozluźniających mięśnie kręgosłupa. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pomaganie ludziom w bólach kręgosłupa daje mi dużą satysfakcję i spełnienie zawodowe. W moim gabinecie mogą Panie skorzystać również z zabiegów na ciało tj. odchudzających, antycellulitowych i ujędrniających, masaży bańką chińską czy zabiegu drenująco-termogenicznego. Serdecznie zapraszam.


GABINET KOSMETOLOGII
Joanny Łopacińskiej-Strzyż

Wrocław, ul. Czarnieckiego 9

tel. 606 32 33 01

Zapraszamy od poniedziałku do piątku - godz. 9.00 - 19.00. W soboty - po wcześniejszym umówieniu się.