Hifu zabiegi Wrocław

AQUAMETIQ HYDRA PRIME

Działanie aktywnym wodorem świetnie oczyszcza skórę oraz pozwala na zmniejszenie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia skóry. Działanie to opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody. Powoduje to jednocześnie głębszą eksfoliację.

Oczyszczanie wodorowe to wieloetapowa procedura odmładzania i oczyszczania twarzy z wykorzystaniem dobroczynnego wodoru. Do zabiegu wykorzystujemy 8 różnych głowic zabiegowych, dających określone efekty w zależności od potrzeb skóry.

Krok 1. Oczyszczanie twarzy z użyciem wody osmotycznej. Podczas tego etapu działamy oczyszczająco na skórę aktywnym wodorem.

Krok 2. Zwiększenie skuteczności zabiegu przy użyciu głowicy suction pen. Podczas tego etapu działamy aktywnymi koncentratami zabiegowymi dobranymi indywidualnie do potrzeb skóry.

Krok 3. Spray gun - podczas tego etapu wprowadzamy na skórę ampułkę DermieBOOST, którą dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry.

Krok 4. Głowica Leading in. Na tym etapie wykorzystujemy ultra mikroprądy jonowe, które wprowadzają składniki aktywne zawarte w firmowych ampułkach do głębokich warstw skóry. Dzięki temu etapowi wchłanianie i infiltracja składników odżywczych przez skórę jest dokładniejsza i głębsza.

Krok 5. Kolejnym etapem zabiegowym jest MICRO ELECTRICITY. Głowice stosowane w tym etapie działają na zasadzie stymulacji kolagenu, wytwarzając mikroprądy. Wykorzystują biologiczną mikroelektryczność, dzięki czemu następuje lepsza wchłanialność aktywnych substancji. Jednocześnie mikroprądy stymulują szybszą produkcje kolagenu i elastyny.

Krok 6. THERMAL JADEIT ENERGY - Kamień Jadeitu. Ten magiczny kamień mistyków o leczniczych właściwościach znany jest od wielu tysięcy lat i swego czasu był bardziej ceniony niż złoto. W zabiegu rozgrzewamy go do 55 stopni Celsjusza, nakładamy na twarz odpowiednią do potrzeb skóry maskę i rozpoczynamy cudowny . Powstała w ten sposób energia w jednej chwili dociera przez naskórek do kolagenu, tworząc nowe kombinaty kolagenowe. Jest to kamień działający relaksacyjnie i odprężająco. Zadziała na zmęczoną twarz, dając jej zastrzyk nowej energii. W czasie u jadeit przyjemnie rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek - to stąd biorą się jego odmładzające właściwości

CENA ZABIEGU
  • Oczyszczanie wodorowe podstawowe - 250 zł
  • Oczyszczanie wodorowe + kwas AHA lub BHA - 300 zł
  • Oczyszczanie wodorowe pełne (leading in, micro elecrtrcity, thermal jadeit) - 300 zł
  • Oczyszczanie wodorowe+kwas AHA + RF Volumetryczny - 450 zł
  • Oczyszczanie wodorowe + mezoterapia mikroigłowa + RF Volumetryczny - 450 zł
  • Oczyszczanie wodorowe + Infuzja Tlenowa - 380 zł
Zabiegi liftingu twarzy we Wrocławiu Kosmetolog Wrocław oczyszczanie wodorowe

GABINET KOSMETOLOGII
Joanny Łopacińskiej-Strzyż

Wrocław, ul. Czarnieckiego 9

tel. 606 32 33 01

Zapraszamy od poniedziałku do piątku - godz. 9.00 - 19.00. W soboty - po wcześniejszym umówieniu się.