Hifu zabiegi Wrocław

STYMULATORY

Stymulatory tkankowe to preparaty, które mają za zadanie odbudować strukturę starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa i pobudzenie pracy fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny w skórze, czyli białek odpowiedzialnych za gęstość skóry. Dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych skórze zostaje przywrócona dawna elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone, następuje głęboka regeneracja i przebudowa tkankowa a cera odzyskuje blask i promienny wygląd. Odpowiednio dobranymi stymulatorami wpływam również na zniwelowanie przebarwień i wygładzenie nierówności w skórze. Stymulatory, pobudzając fizjologiczne procesy naprawcze zachodzące w skórze, zapewniają w pełni naturalny efekt w przeciwieństwie do wypełniaczy, które zmieniają rysy twarzy i działają stosunkowo krótko. W przypadku stymulatorów działamy z korzyścią dla skóry w sposób naturalny, pobudzając komórki do pracy i regeneracji, wpływając korzystnie na stan skóry w przyszłości. Stymulatory nie wypełniają sztucznie zmarszczek, ale aktywują skórę do naturalnej odbudowy i regeneracji. Zalicza się je do tak zwanej grupy preparatów biostymulujacych. Ich gama jest duża i stale się poszerza. Preparaty różnią się między sobą składem, mechanizmem działania oraz wskazaniami i efektem.

W moim salonie proponuję stymulatory przede wszystkim bezpieczne i skuteczne. Rodzaj stymulatora dobieram indywidualnie do potrzeb i efektów, jakie chcemy uzyskać. Stosując odpowiednio dobierane mieszanki stymulatorów, osiągam spektakularne efekty.

Wskazania do zabiegu:

Regeneracja skóry, wiotkość skóry, utrata jędrności gęstości skóry, redukcja drugiego podbródka i chomiczków, widoczna rynienka doliny łez, zarysowana bruzda nosowo-wargowa, kurze łapki, zasinienia pod oczami, przesuszona i postarzała skóra, nawilżenie, rozjaśnienie przebarwień i odżywienie skóry.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu stymulatorem tkankowym? W przeciwieństwie do wypełniaczy, na efekty działania musimy poczekać nieco dłużej. Pierwsze zmiany możemy obserwować już po 7-14 dniach. Należy również zaznaczyć, że największe efekty uzyskujemy, stosując serię zabiegów w odstępie miesięcznym.

Efekty zabiegu:

 • redukcja zmarszczek,
 • zmniejszenie drugiego podbródka,
 • redukcja zasinień i kurzych łapek pod oczami,
 • zagęszczenie skóry i tym samym jej ujędrnienie,
 • podkreślenie owalu twarzy,
 • działanie antygrawitacyjne,
 • nawilżenie i odżywienie skóry.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu skóra jest najpierw dokładnie oczyszczania. Stymulator tkankowy jest aplikowany na skórę za pomocą mikroigieł, a następnie igieł. W moim salonie zabieg przy użyciu stymulatorów to zabieg składający się z kilku etapów:

 1. Oczyszczenie skóry.
 2. Wykonanie odpowiedniego peelingu.
 3. Podanie stymulatora za pomocą mezoterapii mikroiglowej i mikronakłuć.
 4. Zastosowanie maski wyciszającej.

W gabinecie stosuję również terapię zabiegów łączonych, podnosząc efekt zabiegów ze stymulatorami. Łącząc stymulatory z oczyszczaniem wodorowym, falą radiową, RF mikroigłowym, HiFu czy prądami EMS, osiągam spektakularne efekty, działając na skórę jeszcze intensywnej. Dobór zabiegów łączonych jest indywidualny dla potrzeb skóry. Czy stymulatory są bezpieczne? Stymulatory należą do grupy najbezpieczniejszych zabiegów. Sam proces podania jest minimalnie inwazyjny. Produkty są bezpieczne i certyfikowane oraz poddanie badaniom klinicznym. Warto dodać, stymulatory nie zostaną w naszej skórze na zawsze. Mają za zadanie zapoczątkować proces produkcji kolagenu poprzez pobudzenie fibroblastów, a następnie są w 100% metabolizowane.

CENY ZABIEGÓW:
 • Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem stymulatorów - 350 zł
 • Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem mikronakłuć z zastosowaniem stymulatorów - 400 zł
 • Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem mikronakłuć z zastosowaniem stymulatorów i egzosomów - 450 zł

Ceny zabiegów z użyciem stymulatorów podane są także w zakładce ZABIEGI HIGH-TECH - terapie łączone


GABINET KOSMETOLOGII
Joanny Łopacińskiej-Strzyż

Wrocław, ul. Czarnieckiego 9

tel. 606 32 33 01

Zapraszamy od poniedziałku do piątku - godz. 9.00 - 19.00. W soboty - po wcześniejszym umówieniu się.