Hifu zabiegi Wrocław

VOLUMETIQ - LIFTING VOLUMETRYCZNY

VOLUMETIQ - nanokrystaliczny lifting wolumetryczny

Urządzenie Volumetiq pozwalaja na przeprowadzenie szeregu zabiegów kosmetologicznych w oparciu o wykorzystanie najnowszej technologii nanokrystalicznej. Polega on na odpowiednim dawkowaniu fal radiowych (RF), których energia zamieniana jest w ciepło. Przy temperaturze około 40 stopni zwiększa się ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Zastosowanie RF rozpoczęło nową erę w walce z oznakami starzenia skóry i utratą jej elastyczności. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów klinicznych. Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonanie liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Eliminują obrzęki zmniejszają worki tłuszczowe pod oczami,niwelują zmarszczki oraz obwisłość policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. Fale radiowe są nową i rewolucyjną technologią, która pozwala nam uzyskać długotrwałe efekty. Jest to nieinwazyjna metoda zwalczania wiotkości skóry, nie powodująca efektów ubocznych. Z wiekiem włókien kolagenowych w skórze właściwej jest coraz mniej. Ulegają one rozciągnięciu a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie skóry skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacji fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Wytworzenie ciepła w tkankach powoduje dodatkowo rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i dotlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie skóra jest bardziej jędrna a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Zabiegi odmładzające z zastosowaniem RF wykorzystuje się w celu:

 • spłycenia zmarszczek
 • poprawienia owalu twarzy
 • redukcji obrzęków pod oczami
 • redukcji podbródka
 • uniesienie opadających powiek
 • likwidacji obwisłych policzków

Terapia składa się z 4-6 zabiegów powtarzanych co 2 tygodnie.

MEZOTERAPIA FRAKCYJNA NANOCRYSTAL PEN

Innowacyjna technologia frakcjonowania skóry i wprowadzania składników aktywnych. Mezoterapia frakcyjna jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenowych przy mechanicznej stymulacji. Podczas zabiegu wykonywane są mikro nakłucia i to one odgrywają znaczącą rolę w regeneracji. Dodatkowo podczas zabiegu zostają wprowadzone w głębsze warstwy skóry specjalistyczne koktajle dermo kosmetyczne. Zabieg jest sterylny - używamy jednorazowych kartridży. Drgania o długiej częstotliwości stymulują warstwę epidermy do produkcji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu dochodzi do natychmiastowego transportu składników aktywnych dzięki czemu efekt jest natychmiastowy. Całkowicie bezbolesna oraz nowatorska technologia frakcjonowania skóry bez przerywania ciągłości naskórka, która eliminuje ból i krwawienie.

MIKROPEELING NANOCRYSTAL PEN

Innowacyjne rozwiązanie z dziedziny mikrozłuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą nanodyskowej technologii. Technologia gwarantuje skuteczne oczyszczenie skóry i przygotowanie do dalszych etapów zabiegów profesjonalnych w gabinecie. To idealna alternatywa dla zabiegów mikrodermabrazji lub złuszczania mechanicznego.

NANOMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Z FOTOTERAPIĄ LED BLUE&GREEN

Idealny zabieg dla skór bardzo wrażliwych,trądzikowych oraz alergicznych wymagających odbudowy i regeneracji. Rozwiązanie idealne po zabiegach medycyny estetycznej. Zabieg mezoterapii bezigłowej opiera się na zastosowaniu mikroprądów do odżywienia głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego oraz poprawy przepływu limfy i krążenia krwi. To także wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie skóry, utrzymanie odpowiedniego jej nawilżenia.

NANOKRIOTERAPIA LED BLUE

Wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne,hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym. światło to jest w stanie niszczyć bakterię nie naruszając tkanek skóry a przy tym zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym.

DERMOOXYBRAZJA KWASOWA

Innowacyjny zabieg wielowymiarowej dermabrazji kwasowej wykorzystujący życiodajne właściwości tlenu orz kierunkowe działanie profesjonalnych peelingów kosmetycznych. Wieloetapowy proces przebudowy struktur skóry oraz warstwy rogowej naskórka poprzez stymulowanie naturalnych procesów ich funkcjonowania. Autorskie procedury zabiegowe pomagają uzyskać natychmiastowy, długotrwały efekt kierunkowej terapii intensyfikującej procesy naprawcze poszczególnych warstw skóry.

Efekty zabiegu
 • głębokie oczyszczenie i detoksykacja skóry
 • złuszczanie warstwy rogowej naskórka
 • naturalna regulacja procesów złuszczania
 • nawilżenie na poziomie komórkowym
 • stymulowanie naturalnych procesów naprawczych
 • działanie przeciwzmarszczkowe
 • wygładzenie i wyrównanie skóry
 • regulacja procesów pigmentacyjnych
 • działanie antybakteryjne i przeciwtrądzikowe
CENNIK ZABIEGÓW
 • Lifting Volumetryczny + Mezoterapia mikroigłowa - 400 zł
 • Lifting Volumetryczny + oczyszczanie wodorowe - 400 zł
 • Lifning Volumetryczny + Infuzja Tlenowa - 400 zł
 • Lifting Volumetryczny + kwas AHA lub BHA - 380 zł
lifting wolumetryczny Wrocław kosmetolog wrocław RF mikroigłowy frakcyjny

GABINET KOSMETOLOGII
Joanny Łopacińskiej-Strzyż

Wrocław, ul. Czarnieckiego 9

tel. 606 32 33 01

Zapraszamy od poniedziałku do piątku - godz. 9.00 - 19.00. W soboty - po wcześniejszym umówieniu się.